Vzorový byt MECHANIKA

Ing. Barbora Burešová / MOODEN, s.r.o.
Dřevodílo

Vzorový byt MECHANIKA

Vzorový byt MECHANIKA a jeho interiér vznikl v rámci spolupráce s naším interiérovým studiem MOODEN. Při návrhu i realizaci mezonetového vzorového bytu jsme se snažili efektivně využít každý centimetr. Byt jsme zařídili moderním a nadčasovým nábytkem v neutrálním tónu, který osloví širokou škálu zájemců o bydlení a právě tento „neutrální základ“ jim dává možnost doladit ho barevně tak, aby odpovídal co nejvíce jejich stylu,

Hlavní úlohou bylo dobře navrhnout úložné prostory, které jsou klíčové pro udržení pořádku a vzdušného dojmu z celého prostoru. V interiéru jsme zakomponovali především multifunkční modulární nábytek v podobě výsuvných a výklopných pracovních desek. Během minuty tak můžete zvětšit svůj jídelní stůl nebo si v obyváku vytvořit svůj pracovní koutek. Do patra, které slouží jako ložnice jsme na celou stěnu vyrobili vestavěnou skříň v bílé barvě, která prostor nijak neruší a přitom je neskutečně praktická.

V interiéru také najdete naši kolekci multifunkčních konferenčních stolků Tablies, které jsou pro malometrážní byty ideální volbou.

Půdorys

Půdorys bytu