Rekonstrukce bytu 3+1 BRNO – Obřany

Jana Krahulcová
Jana Krahulcová

Rekonstrukce bytu 3+1 BRNO – Obřany

SITUACE:
Cihlový bytový dům na sídlišti. Okrajová část města Brna. Byt 3+1 o výměře cca 74 m2. Stav přiměřený stáří bytu.

Přání klientů – celková rekonstrukce, otevřený prostor, výměna podlah, dveří, nová kuchyně, koupelna. Zákaz použít cokoli v dekoru nebo barevnosti dřeva.

REKONSTRUKCE:
Vybourání příček vymezující pokoj uprostřed bytu. Změna dispozice ze 3+1 na 3+kk.

Nový blok koupelny spojené s toaletou, rozšířený o 50 cm směrem do pokoje pro více místa na bezbariérový sprchový kout Walk – In s odtokovým žlabem. Zdící materiál – příčkovky Ytong Klasic 100 P2-500.

Podlaha keramická dlažba FLARE DARK GREY v dekoru beton 60X60 cm. Obklad částečně stejný jako dlažba, doplněný kachlí WHITE MAT 30x60cm.

V ostatních místnostech stejná vinylová podlaha dekor beton, lepená.

Nové elektrické rozvody, el. zásuvky a vypínače Levit M od ABB. Nové rozvody vody a odpadu. Nové vnitřní fajnové omítky, výmalba. Vstupní dveře bezpečnostní. Ostatní bílé s obložkami.

BAREVNÝ KONCEPT:
Neutrální, bílá a několik doplňujících se odstínů šedé. Malé černé akcenty, dekorace v jemné růžové a starorůžové barvě. Opakující se barevnost a použití stejných materiálů prostor sjednocuje.

VYBAVENÍ BYTU:
Nábytek na zakázku – sestava předsíň, koupelna, kuchyňská linka, skříně v ložnici, kombinuje LTD U707 ST9 hedvábně šedá a LTD F186 ST9 beton Chicago světle šedá od firmy EGGER. Elektrické spotřebiče standartní. Ostatní prvky z běžné obchodní sítě. V každé místnosti několik světelných zdrojů pro vrstvení světla.

foto interiéru ZUZANA ŠALE

Půdorys

Půdorys bytu